Strona główna / najlepsze

Bezpłatna wysyłka 10 szt./lot 210 x 110 mm 280 szt./karton światłowód czyszczenie Kimwipes Dustfree papieru

zł249.83

zł199.85

Opis produktu

  • odpowiedni rozmiar włókien :
  • Kompatybilny: TP-link
  • Typ Złącza: SC/APC
  • Kim serwetki 1 karton:
  • marka: Joinwit
  • Numer Modelu: Кимвайпы
  • Rozmiar: 20*20*20
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Kąt скола:
  • Żywotność ostrza:
  • Długość Produktu: 1m
  • Typ Włókna: Tryb Single

Tagi: czyste włókno, maszyna блютуза, WŁÓKNO, czysty pokój, zakurzony pokój, антипылевая pokój, кливерное włókno, ВИПе włókna, adaptacja bluetooth, cyanotic receptor

Napisz swoją opinię!

Ocena

Pokrewne produkty

Nowy

Wyprzedaż

Wysokiej jakości narzędzia ręczne кевларовые nożyczki kabel światłowodowy rozbiórki włókna warkocze zworki nożyczki sprzętowe narzędzia nożyczki

Cechy: Charakter produktów: on używa ciąć żółtą linię włókna nylonu wewnątrz odcinka przewodu włókna.Proces cięcia odbywa się szybko, a зазубренная krawędź zapewnia szybkie i czyste cięcie i mały ciężar.Zastosowanie: Telekomunikacja, inżynieria

zł37.72

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

10szt 24 sedno i 12 rdzeni światłowodowe zaplata taca/FTTH światłowód kasetowy zaplata zasobnik

Rozmiar produktu:160* 110*13 mm materiał: inżynierii tworzywa ABS, na jednej płycie można zrastać 12-24 sedno. Może być stosowany w różnych produktach (jak końcowym pudełko z włókna szklanego, wspólna skrzynia, skrzynia włókna, puszka rozdzielcza,

zł86.76

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

3 m światłowodowe szybkie złącze SC/APC FTTH szybkie złącze NPFG 8802-TLC/3 światłowodowe zimne złącze 100 szt./op.

Zdjęcia produktu: Opis produktu: 1.optyczny szybkie złącze 2.No żywica epoksydowa, brak polerować, brak łączyć, brak ogrzewania 3.pole installable, ekonomiczne, przyjazne kluczowe cechy: 1.No specjalne narzędzia wymagane podczas instalacji; 2.może być wykonana na

zł584.69

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Mini OTDR S310N OTDR ręcznie z optycznym miernikiem mocy +Czerwony źródło światła + stabilne źródło światła wielofunkcyjny włókna Wyszukiwanie faul

OGŁOSZENIE: 1.kupujący ponosi odpowiedzialność za cło i podatki lokalne na import itp. Ceny nie ma zawiera opłatę za miejsce docelowe na stronie kupującego. 2.Ważne!!!Szanowny brazylijski klient, proszę zostawić swój numer CPF lub CNPJ po złożeniu

zł1 410.80 zł1 227.40

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Premium Mirco OD1.4mm Fiber optic Fusion Splice Protection Sleeve 40/35/30/25mm for Single fiber 250um wyprzedane 400pcs

Ogólne informacje: Seria PMD Micro - to wysokiej jakości, trwałe rękawy ochronne dla połączeń światłowodowych stopów.Jest przeznaczony do odzyskiwania wytrzymałości mechanicznej, ochrony środowiska i optycznych właściwości pojedynczego włókna optycznego po

zł103.74 zł82.99

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

10szt OM3 LC-LC UPC 3M wielomodowy duplex 2.0 mm lub 3.0 mm światłowodowy patchcord LC-LC światłowodowe patch kabel

10szt OM3 LC-LC UPC wielomodowy duplex 3.0 mm światłowodowy patchcord LC-LC światłowodowe patch kabel Opis Światłowodowy patchcord wykonany jest z rdzenia z wysokim współczynniku załamania światła, otoczonego powłoką z niskim współczynniku załamania

zł105.62 zł79.22

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

45-165 napromienianie rurka striptizerka światłowodowa striptizerka drutu kabel koncentryczny striptizerka drążek napromienianie rura otwarta i зачистная nożowa cięcie

Nóż do łuszczenie rur bocznej belki model: 45-165 instrukcja obsługi: nadaje się do zdejmowania powłok kablowych o średnicy od 4,8 mm do 7,9 mm, w tym trzy frezu z prostą krawędzią i jeden frez z łuku krawędzią.Głębokość cięcia ostrza swobodnie zainstalowane, aby

zł45.98 zł35.42

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Aktywne włókno test żywych MINI OTDR 1550nm 20dB światłowód odzwierciedla mapę okazję dotyka ekranu urządzenia SM testera kabla sieci lan

Aktywne włókno Live Test MINI OTDR 1550nm 20dB światłowód odzwierciedla ekran dotykowy mapa zdarzeń kabel Ethernet tester sprzęt SM Uwaga!!!Defult OPM type to typ A: +10dBm ~ -70dBm.Jeśli potrzebujesz typ B :+26dBm ~ -50dBm specjalnie, proszę zwrócić uwagę na to,

zł1 350.45

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

DVP Fiber Fusion Splicer Power Adapter for DVP-740 DVP-760 DVP-765 ciasto Charger Fiber welding machine, AC power adapter

DVP Optical Fiber Fusion Splicer Power Adapter for DVP-740 DVP-760 DVP740 Charger Fiber welding machine, AC power adapter ​

zł75.44

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

YOUYSI Fiber Optic Cold Splice Hot Melt FTTH Tool Set zestaw światłowodowy Miernik mocy All-in-one Machine Wire Clamp Miller Clamp Cleaver

YOUYSI Fiber Optic Cold Splice Hot Melt FTTH Tool Set zestaw światłowodowy Miernik mocy All-in-one Machine Wire Clamp Miller Clamp Cleaver

zł74.69

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

RY3200A -70~+10dBm ręczny Miernik mocy optycznej oraz wizualny lokalizator uszkodzeń 1 Mw

Darmowa wysyłka RY3200A -70~+10dBm przenośny optyczny Miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń 1 Mw Zapraszamy do naszego sklepu Nasz Cel: Wysoka Jakość , Najlepsza Obsługa ,Szybka Reakcja Witamy na rynek chiński,można bezpośrednio kupić

zł94.30

Dodaj do koszyka

© 2021 Hostelwroclaw24.pl. Wszystkie Prawa Zastrzeżone